Obavijest o početku i organizaciji nastave u drugom polugodištu
Autor: Claudia Tarle, 15. 1. 2021.

Nastava za sve učenike, od prvog do osmog razreda, počinje u ponedjeljak, 18. siječnja u 8 sati. Nastava se do daljnjega održava u jutarnjoj smjeni (osim PŠ Lumbarda).

Za učenike od 1. do 4. razreda, za posebni razredni odjel i za posebnu  odgojno-obrazovnu skupinu nastava će se održavati u školi, a za učenike od 5. do 8. razreda nastava će se održavati online.

U matičnoj školi će se prvi tjedan nastava za sve učenike održavati u jutarnjoj smjeni prema važećem rasporedu za jutarnju smjenu.

U područnoj školi Lumbarda nastava će se održavati u dvije smjene, prema važećem rasporedu, poštujući sve predložene mjere HZJZ i MZO.

U područnoj školi Račišće nastava će se održavati u jutarnjoj smjeni prema važećem rasporedu, svaki razred ulazi u školu zasebno.

U ponedjeljak, prvi školski sat, svi razrednici će u svojim razredima održati sat razrednika.

Ravnatelj Velebit Veršić, prof.

Skrećemo pažnju roditeljima učenika od prvog do četvrtog razreda na važnost poštivanja epidemioloških mjera:

• Podsjećamo na obvezu mjerenja temperature učenicima prije polaska u školu.
  • Prilikom ulaska u školu nosi se maska i poštuje se dogovor s učiteljicom,  molimo roditelje da provjere imaju li njihova djeca uvijek zaštitne maske u torbama.
  • Molimo roditelje da objasne djeci koja koriste javni prijevoz pravila ponašanja u autobusima.
  • Mole se roditelji naših učenika, ukoliko imaju saznanja da su bili ili jesu u kontaktu sa zaraženom osobom ili im djeca imaju povišenu temperaturu, da djecu ne dovode u školu i da se odmah obrate svom liječniku, te da postupe u skladu s uputama, a sve kako bi se međusobno zaštitili i čuvali jedni druge.