Vela spila, terenska nastava iz povijesti; petaši, 2013. godina

Plan i program

Nastavni plan i program za osnovnu školu

Zakoni i pravilnici

« Svibanj 2017 »

Ukupno: 1965383
Ovaj tjedan: 1928

38. Male sportske igre
Autor: Dinko Fabris, 5. 5. 2017.

I evo, završile su još jedne Male sportske igre, za one koje nisu znali čak trideset i osme po redu!

Bilo je navijanja, raznih igrica i mnogih drugih novih aktivnosti koje su ove igre učinile posebnima. Nakon par godina u igre su nam se opet uključili i Račišćani, (uvijek ih ima premalo :(). Bilo je uzbudljivih, ali i razočaravajućih te napetih trenutaka, jer iz časa u čas  jedni su prelazili u vodstvo pa drugi popuštali, bilo je velikih preokreta.

U kategoriji prvih i drugih razreda pehar je završio u rukama Lumbarđana, dok je u kategoriji trećih i četvrtih pehar ostao tamo gdje je i bio, u rukama Beša. Aši su također bili dobri, a za Račišće je ove godine i sudjelovanje bilo veliko postignuće. Ipak, svi su bili zadovoljni, svi su se mogli počastiti kolačima i sokovima što su ih donijeli naši natjecatelji. Čestitke svima na osvojenim mjestima, i zahvaljujemo se roditeljima, navijačima i svima koji su podržali naše natjecatelje.

Dinko Fabris, Vjekoslav Fabris, Eva Berišić, Maxim Noah Vučković, 6.b

Bogate galerije slika čekaju vas sljedećim fb linkovima, Hvala Andrea Tedeschi na uspomenama s naših veselih događaja!

Povratak na naslovnicu