Literarni radovi
Zauvijek aši legendaši
Autor: Sara Fabris, 2. 5. 2014.

Moj razred nije kao ostali razredi. Mi smo jednostavno posebni. Svatko od nas ima svoju osobinu. Neki pišu super sastave, neki imaju savršen glas, neki su jako pametni, dok neki kreiraju vlastite izume,… Međutim, svi smo po jednoj stvari posebni, isti; uvijek smo tu za prijatelje, a naši su prijatelji svi oko nas. Na nas se uvijek može računati. Nije nas briga što smo različiti. Zapravo smo zbog toga jako sretni. Imamo najbolju razrednicu koja poštuje naša prava i podržava nas. Sve radimo zajedno pa tako i rješavamo probleme. Jednako smo važni jedni drugima i tu nema izuzetaka. Ako nešto posjedujemo, to i dijelimo, a svoj razred nikad ne bi mijenjali. Mi ćemo zauvijek biti zajedno, nikad neće biti samo jedan.

Nas devetnaest će uvijek biti skupa, bez obzira što se dogodilo. Podržavat ćemo jedni druge u najtežim trenutcima, smijat ćemo se zajedno, dijeliti i dobro i loše. Možda ćemo se često, zbog sitnica ljutiti na prijatelje, ali ćemo im još češće opraštati. Sve što radimo, radimo to svim srcem i tako će uvijek biti. Proći će puno godina, neki od nas će postati slavni pomorci, slikari, pisci, pjevači, pjesnici. Neki će imati djecu, neki će se posvetiti glazbi ili glumi, a neki će biti zauzeti poslom, ali mi ćemo zauvijek ostati AŠI LEGENDAŠI i uvijek ćemo biti skupa!