Novosti s natjecanja
N a t j e c a n j a 2021.
Autor: Ružica Žuvela, Darija Janković, 8. 3. 2021.

Većina školskih natjecanja je za nama, a naši vrijedni učenici i njihovi mentori, i u neobičnoj Covid godini, pokazali su svoja znanja i uloženi trud u različitim područjima. Učenici su svoje znanje i vještine pokazali u Fizici, Informatici, Matematici, LiDraNu, Kemiji, Povijesti, Biologiji, Hrvatskom jeziku i Likovnoj kulturi. Slijedi još natjecanje Sigurno u prometu i Revija hrvatskog školskog filma.

Na školskom natjecanju iz fizike sudjelovali su Mario Novaković i Vito Melhior Kunac. Mentorica učenicima je Ivana Gaćina.

Na natjecanju iz informatike sudjelovali su: petaši Ani Šain, Zara Đurić, Mate Ojdanić, Marija Batinović, Matija Rešetar, Nikol Šestanović i Matej Portolan. Šestaši David Jurjević, Vid Peručić, Vinko Botica, Ante Jurjević, Marija Skeleta, Franko Terzić, Emil Curać, Ivan Peručić i Laura Tedeschi. Sedmaši Luka Lipanović, Dominik Cvitanović, Branimir Cebalo, Dino Bojanić, Ivano Pavić, Ana Pendo, te osmaši Mario Novaković, Tonka Ivančević, Vilim Vigna i Vito Melhior Kunac. Mentorica učenicima je Jakica Stanišić.

Na županijsko natjecanje iz informatike pozvani su Mario Novaković, Luka Lipanović, Dominik Cvitanović, Vid Peručić, Zara Đurić i Ani Šain.

U znanju iz matematike natjecali su se četvrtaši Toni Bonifačić, Nino Fider, Lovro Jurjević, Natali Mozara, Petar Botica, Ante Sardelić, Željka Sardelić, Tomislav Jurjević, Ema Suhor, Karla Drušković i Mia Skokandić. Petaši Iva Šain, Nikol Šestanović, Renzo Drušković, Zara Đurić, Brano Čurčić, Matija Rešetar i Ani Šain. Šestaš Ante Jurjević, sedmaš Vito Ilišković, te osmaši Tonka Ivančević i Mario Novaković. Mentorice učenicima su Ankica Pamuković, Milkica Jurjević, Luči Farac, Nataša Drušković i Mirica Šošić Ivančević.

Na županijsko natjecanje iz matematike pozvani su Toni Bonifačić, Nino Fider, Lovro Jurjević i Natali Mozara.

Na natjecanju iz kemije sudjelovali su sedmaš Vito Melhior Kunac i osmašice Kristina Sardelić i Marija Sardelić. Mentor učenicima je Alan Farac.

Na natjecanju iz povijesti sudjelovali su sedmaši Andrej Šain, Ana Pendo, Luka Lipanović, Nora Tomić, Hrvoje Sansović i osmaš Mario Novaković. Mentorica učenicima je Marija Šegedin.

Na županijsko natjecanje iz povijesti pozvan je Mario Novaković.

Na natjecanju iz hrvatskog jezika sudjelovale su osmašice Tonka Ivančević, Marija Sardelić, Kristina Sardelić i Nina Bonifačić. Mentorica učenicama je Suzana Petković.

Na županijsko natjecanje iz hrvatskog jezika pozvana je Tonka Ivančević.

Na natjecanju iz biologije sudjelovao je jedan, ali jako vrijedan, osmaš Mario Novaković.

Mario Novaković je pozvan na županijsko natjecanje iz biologije.

Na školskoj smotri LiDraNo sudjelovali su Katarina Cocović, Vigo Marić, Ivano Musa, Mate Ojdanić, Nikol Šestanović, Zara Đurić, Željka Barčić, Marino Dračevac, Luka Depolo, Vito Jurjević, Mislav Tomičić, Franko Terzić, Ante Farac, Vid Peručić, Vinko Botica, Špiro Brčić, Brano Čurčić, Julia Šestanović, Nikol Nobilo, Marta Bakarić, Mislav Tomičić. Mentorice učenicima su Meri Amadeo, Claudia Tarle, Gordana Curać Depolo i Suzana Petković.

Nakon održanog međuopćinskog natjecanja, na županijski LiDraNo idu Marino Dračevac, Mislav Tomičić, Željka Barčić i Vid Peručić.

Na LIK natjecanju sudjelovali su osmaši Kristina Sardelić, Ivana Botica, Sasha Como, Eva Depolo, Marino Brčić, Mario Novaković, Vito Jurjević, Nina Bonifačić. Mentorica učenicima je Irena Matić.

Radovi Kristine Sardelić i Ivane Botica predloženi su za županijsko natjecanje!

Svim našim učenicima i njihovim mentorima čestitamo i želimo puno sreće i uspjeha na daljnjim razinama natjecanja!