Novosti s natjecanja
Natjecanja 2017.
Autor: Ivica Fabris, 19. 1. 2017.

Dragi učenici,

počinju ovogodišnja  školska natjecanja i smotre u znanju i umijećima. Kao što već znate ta su natjecanja organizirana od Agencije za odgoj i obrazovanje našeg ministarstva  na više razina: školskoj, županijskoj i državnoj, a rezultati se vrednuju za upis u srednje škole.

Ove školske godine naša škola se prijavila na 12 natjecanja i 2 smotre.

Pogledajte u priloženom VREMENIKU natjecanja sve termine i mentore te, ako  već  niste uključeni u dodatnu nastavu pojedinog predmeta, a imate izražen interes  i znanja iz nekog područja, prijavite se mentorima, odnosno voditeljima natjecanja.

Svima koji se odlučite  natjecati  na ovogodišnjim školskim  natjecanjima,  unaprijed čestitamo, jer vi ste među najboljima u našoj školi.

Neki od vas imaju znanja i sposobni su natjecati se iz više područja. Mi vam savjetujemo da pažljivo birate ona natjecanja koja su vam najinteresantnija i koja će doprinijeti vašem budućem izboru škole, zanimanja. Nemojte pretjerivati,  jer kao što vidite natjecanja su gusto vremenski raspoređena pa nećete imati dovoljno vremena pripremiti se za više njih pa će i uspjeh izostati.

Budući većina natjecanja i ove godine počinje u 13:00 sati (samo natjecanje iz matematike počinje u 10 sati) učenici koji  sudjeluju na školskim natjecanjima, na sam dan natjecanja  obvezni su biti na nastavi uz poštedu od ispitivanja, a sat prije natjecanja su slobodni (6.sat, odnosno 3. sat za matematiku).

Svi natjecatelji  moraju doći u prostor predviđen za natjecanje 15 minuta prije početka natjecanja i donijeti potreban pribor prema dogovoru s mentorom. Sve informacije o natjecanjima biti će na panou „POTIČEMO IZVRSNOST I DIČIMO SE USPJESIMA“ uz školsku zbornicu i na webu škole.

Želimo vam uspješno sudjelovanje na natjecanjima!

Organizacijski odbor školskih natjecanja