Kako je 5.b ispratio prvo polugodište?
Autor: Katija Sessa, 29. 12. 2014.

U četvrtak 18. prosinca,  2. sat, u učionici engleskog jezika se održao roditeljski sastanak 5.b razreda. Roditelji su se okupili u velikom broju. Razrednica je rekla kratki uvod, a mi smo započeli. Voditelji (Katija i Hrvoje) pozdravili su roditelje i najavili malo upozanavanje. Svaki učenik trebao se predstaviti: reći kako se zove i nešto o sebi, što voli, što ne voli. (Npr: Ja sam Katija, volim plivanje, ne volim zadirkivati prijatelje...).

Roditeljima smo zatim predstavili neke naše radionice koje smo radili za vrijeme sata razrednika. Karlo i Karla te Wanda i Toni predstavili su radionicu na kojoj smo razgovarali o tome što mislimo kakvi smo i što bi mi voljeli da drugi prijatelji primjete na nama. Marija i Vito su roditeljima ispričali što smo radili na jednoj od naših radionica na kojoj smo se pitali kako mi možemo pridonijeti da škola dobro funkcionira. Za kraj su učenici roditeljima ispričali dvije lijepe priče koje potiču na razmišljanje. Roditelji su bili zadovoljni i cijeli roditeljski sastanak podržavali su nas pljeskom.

Bili smo zadovoljni obavljenim poslom, pa smo se odlučili malo počastiti. U utorak 23. prosinca cijeli 5.b razred išao je na pizzu u Malu kavanu. Ušli smo u Malu kavanu i sjeli za stol koji je bio rezerviran za nas. Naručili smo sokove, birali smo između soka od jabuke i cedevite. Zanimljiva nam je bila igraonica, ali je razrednica rekla da nas ima previše za igraonicu, pa smo se igrali dok smo pili sok i jeli pizzu. Prvo smo se igrali gluhog telefona, smijali smo se, na kraju su ispale svakakve riječi. Od konobara je svatko od nas dobio čokoladicu Bananka. Došla je pizza, svatko je pojeo po komad , a neki malo više. Nastavili smo s igrom kalodont i shvatili da ne postoji niti jedna riječ koja počinje na rd. Sretni i zadovoljni krenuli smo van, neki na igru, neki u kupnju darova.

SRETAN BOŽIĆ I NOVU GODINU ŽELI VAM 5.B RAZRED!

Katija Sessa 5.b

povratak na naslovnicu