Vijesti Web tima
Ekskluzivno: Veliki intervju s gospođom Coronom Covid 19
Autor: Claudia Tarle, 22. 3. 2020.

Gospođa Corona, lukava i opasna sugovornica, ekskluzivni intervju je dala novinaru naših školskih stranica, Vidu Peručiću iz 5.b. Uz propisane mjere opreza razgovarali su o njenim namjerama.

Ovo je, u ovom trenutku, najčešće spominjana tema na svijetu. Ako želite saznati više, informirajte se na pouzdanim portalima:

Dobar dan, ja sam Vid i danas smo u Rimu s gospođom Coronom.

Vid: Dobar dan gospođo Corona, hoćete li mi odgovoriti na nekoliko pitanja?

Corona: Dobar dan, naravno.

Vid: Od kud ste došli?

Corona: Došla sam iz Kine.

Vid: Koliko želite ostati ovdje?

Corona: Nisam baš sigurna, ali duljina mog boravka kod vas ne ovisi samo o meni.

Vid: Zašto ste došli ovamo i koje su vam namjere?

Corona: Došla sam na Zemlju jer sam htjela ljudima otvoriti oči. Ljudi uništavaju prirodu i htjela bih da priroda ozdravi.

Vid: Imate li veze sa šišmišima ili Corona pivom?

Corona: Ne, ja ne znam zašto me ljudi povezuju s tim.

Vid: Želite li nam otkriti nešto o sebi i postoji li lijek protiv vas?

Corona: Ne želim otkrivati pojedinosti o sebi. Želim da sami dođete do nekih zaključaka o meni i mom životu. Ako želite da nestanem, ozdravite prirodu i slušajte znanstvenike i njihove upute.

Vid: Koliko ćete još ljudi zaraziti?

Corona: Vidjet ću, iako tebe ne želim ugroziti.

Vid: Hvala. Jeste li nekog slučajno ubili ili je sve to bilo namjerno?

Corona: Neke sam ubila slučajno i jako mi je žao zbog tih pojedinaca.

Vid: Čuli smo da doslovno spalite pluća ljudi koji se razbole. Uništavate li još neke organe u ljudskom tijelu?

Corona: Uništavam sve organe, ali pluća su mi posebno draga. Pogotovo ona koja su u tijelima pušača.

Vid: Je li vam lijepo ovdje na Zemlji?

Corona: Iskreno, sviđaju mi se i muzeji i spomenici, ali tako lijepe prirode nema nigdje. Možda će sada ljudima biti jasnije zašto želim da ozdrave prirodu.

Vid: Želite li još nešto reći o sebi?

Corona: Želim reći da nisam dobrovoljno poslana ovdje. Poslao me Bog da svijetu otvorim oči i pokažem što su ljudi napravili od Zemlje. Toliko razaranja i upozorenja, ali uzalud, zato je sad poslao mene, njegovo najjače oružje. Ja sam najrazornija sila koja je ljudima nevidljivi protivnik.

Moja je poruka: Prestat ću ako ozdravite prirodu i počnete se ponašati razumno i odgovorno prema prirodi i svim ostalim živim bićima koja dijele ovu lijepu planetu s vama!

Vid: Hvala što ste izdvojili vaše vrijeme za ovaj intervju.

Hvala i svim čitateljima koji su ovo pročitali. Uskoro se opet vidimo, nadam se u boljim uvjetima. A do tada #ostanitedoma i ostanite zdravi!

Vid Peručić 5.b

---povratak na naslovnicu---