Kad zvoni?

Kad vozi bus?

« Kolovoz 2020 »

Doček prvaša; učiteljice Ivana Žuvela i Mirjana Jeličić, 11. rujna 2004.

Biseri iz školskih klupa

Puno se "bisera prosipa" svakodnevno u klupama i ispred klupa. Sigurno ih ima i u vašem razredu, javite nam ih!!!

Nastavnik: Pored Estonije imamo državu sa dva imena! A to je...? Učenica: Bosna i Hercegovina!! (7.a, sat geografije)

Na satu matematike nastavnica objašnjava jednadžbe sa z, x, y i a: - Nema tu više zbrajanja, tu je kraj. Ne možeš reći da su jabuke kruške. Uzmemo jabuke za jabuke, a kruške za kruške. Što ćemo tu dobiti?  - Kompot! (6.a, sat matematike)

Nastavnik: Ova prva klupa ništa neradi!
Učenik: Ma radi klupa, ali mi ništa ne radimo. (7.c)

Nastavniče jeste li vi bili na faksu??? (6.a, sat prirode)

Biokovsko zvonce vezano je za Velebit! (6.a, sat prirode)

Darovi Duha Svetoga: oholost, škrtost, bludnost, zavist, neumjerenost u jelu i piću, srditost, lijenost (nabraja grijehe, sat vjeronauka, 6.c)