OŠ Petra Kanavelića Korčula
Podružnica br.1 Osnovna glazbena škola

Održati će AUDICIJU za nove učenike  koji bi željeli upisati u novoj šk. god. 2024/25 -1. razred osnovne glazbene škole.
 Audicija će se održati u OŠ P. Kanavelića Korčula,u prizemlju ( zadnji razred s polukoncertnim klavirom), u srijedu,15.5.2024.popodne prema rasporedu:
u 17 sati učenici iz OŠ P.Kanavelića Korčula i OŠ Smokvica i PO Čara,
U 18 sati - učenici iz PO Lumbarda i PO Račišće,
U 18 i 30 sati- učenici iz OŠ A. Curać Pinjac Žrnovo i PO Pupnat.
U našoj glazbenoj školi djeca mogu učiti:klavir,harmoniku,klarinet,flautu,blok-flautu,trubu,saksofon,violinu,gitaru i mandolinu.
Molimo, da učenik na audiciji  donese sa sobom na papiru čitko ispisano, tiskanim slovima :
1. ime i prezime učenika
2.kontakt- broj mobitela i telefona roditelja ili skrbnika
3. ime instrumenta koji bi želio svirati.
Također, molimo da se ispod ovog navedenog napiše i drugi i treći instrument koji još dolazi u obzir za sviranje ako prvi izbor željenog instrumenta bude popunjen.
U glazbenoj školi može se učiti samo 1 instrument.
Roditelji učenika koji polože audiciju biti će pozvani  na UPIS  za 1.razred glazbene škole tek nakon upisa naših "starih" učenika u slijedeći ,viši razred,(to su učenici koji su već u glazbenoj školi) i to tek na kraju ove školske godine -u lipnju ili na samom početku nove školske godine-u rujnu).
Draga djeco, budući mali glazbenici,veselimo se Vašem dolasku.
Srdačan pozdrav,
                                  Voditelj OGŠ: